Інформація

НАКАЗ

Про підсумки проведення І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості»  у номінації «Керівник гуртка» в 2020/2021 навчальному році.

Детальніше (pdf) >>

18.12.2020

Інформація

Музей українського народного декоративного мистецтва

До Дня української писемності та мови пропонуємо культурно-освітню програму «Слово до слова – зложиться мова»

Детальніше (pdf) >>

06.11.2020

Інформація

НАКАЗ

про проведення І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості» у номінації «Керівник гуртка» в 2020/2021 навчальному році  

Детальніше (pdf) >>

30.10.2020

Інформація

STEAM конкурс "Видатні математики"3

Шановні колеги! Нагадуємо вам про те, що цього навчального року, який Президентом України оголошено Роком математичної освіти, Київська МАН проводить STEAM конкурс ("Видатні математики")3. Як в умовах змішаного навчання провести динамічний проєкт математичного спрямування? Запрошуємо учнів Києва до участі в конкурсі, де вони зможуть проявити дослідницькі здібності, вміння працювати в команді, навички отримання та представлення необхідної інформації. Діти на час проєкту стануть не тільки науковцями, дослідниками, аналітиками, але й квест-мейкерами, дешифрувальниками, творцями 3d-моделей, режисерами та операторами. В учасників змагання буде нагода переконатися в значущості та практичності математичних знань та самотужки продемонструвати здобутки видатних математиків. Ми не пропонуємо нові підходи та ідеї, ми втілюємо їх у життя та даємо змогу учням Києва долучитися до захопливого вивчення математики! 23 жовтня о 12.00 на плотформі Zoom відбудеться вебінар для вчителів математики м. Києва “Популяризація математики засобами STEAM освіти. Участь в STEAM-конкурсі “Видатні математики”3”

Участь у заході за посиланням: Подключиться к конференции Zoom https://us02web.zoom.us/j/82042975855?pwd=ajh0Y2V6alAwN1Z2YytQSEdvaUQrUT09 Идентификатор конференции: 820 4297 5855 Код доступа: 222935

Інформація про Конкурс за посиланням: https://kman.org.ua/ua/zustrichajte-vydatni-matematyky-teper-iz-namy/

Прохання максимально поширити цю інформацію серед вчителів математики шкіл м. Києва, а також посприяти участі педагогів у вебінарі, під час якого організатори конкурсу докладно розкажуть про нього та дадуть відповіді на запитання. Дякуємо за співпрацю!

З повагою відділ методичної роботи КПНЗ "Київська Мала академія наук учнівської молоді"   

22.10.2020

Тренінг

НАКАЗ

Про проведення І (районного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021»

Детальніше (pdf) >>  

19.10.2020

Інформація

Джерело творчості

Наказ про проведення конкурсу (pdf) >>

Про методичні рекомендації ( pdf) >>

19.10.2020

Інформація

Я — журналіст!

Конкурс «Я — журналіст!» – це конкурс творчих робіт для учнів та студентів, які мають нахил до вивчення гуманітарних предметів (насамперед української мови та літератури) та цікавляться роботою журналіста, демонструють успіхи у написанні творів, беруть участь у роботі гуртків, секцій журналістики при школах та позашкільних закладах, є активними учасниками конкурсів, олімпіад, учнівського самоврядування — тобто мають здібності, пов’язані зі словом, зі спілкуванням. Метою проведення конкурсу є виявлення та стимулювання творчо обдарованої учнівської молоді, схильної до журналістської діяльності; сприяння її профорієнтації, стимулювання до прояву активної життєвої позиції. Детальніше  >>  Положення про конкурс (pdf) >>

16.10.2020

Інформація

ОБРІЇ МАЙБУТНЬОГО

Філософський онлайн-семінар для підлітків, який допоможе учасникам розвинути навички критичного мислення, сформувати цілі на майбутнє та визначити свій життєвий шлях.
Реєстрація до 11 жовтня на my.klitschkofoundation.org

Детальніше >>

16.10.2020

Інформація

Проєкт «Енергоефективні школи: нова генерація»

Детальніше (pdf) >>

Опис навчальних курсів >>

Інформаційна листівка >>

25.09.2020

Інформація

XIV Міжнародний конкурс з українознавства

Почалася підготовка до XIV Міжнародного конкурсу з українознавства для учнів 8-11 класів закладів загальної середньої освіти, який відбудеться у 2020/2021 навчальному році з 25-27 березня 2021 року в м. Києві на базі Науково-дослідного інституту українознавства.

Детальніше (pdf) >>

25.09.2020

<< Попередня Наступна >>