Важливо

НАКАЗ

про організцію та проведення І (районного) та ІІ (міського) етапів

Детальніше (pdf) >>

16.11.2018

Важливо

Інформація 

про учнів, які пишуть науково-дослідницькі роботи МАН у 2018 - 2019 н.р.

Заповнити форму >>

09.11.2018

Практичне заняття

До уваги вчителів географії та учнів, яких цікавить географія

Відділенням наук про Землю КПНЗ «Київська Мала академія наук учнівської молоді» у рамках реалізації проекту «Науково-освітні діалоги. Інтеграція науки в практику» проводить практичне заняття на тему «Трансформація малих річок на прикладі річки Почайна». (Буде проводитись відеозйомка заняття з розміщенням його на сайті МАН). Збір 01 листопада о 12.00 на платформі станції метро «Почайна». Телефони для довідок: 096-309-83-45; 066-841-60-88; 095-435-47-44.

26.10.2018

До уваги вчителів географії

В рамках проведення тижневого освітнього фестивалю управлінської майстерності «Kyiv EdFest»

Відділенням наук про Землю КПНЗ «Київська Мала академія наук учнівської молоді» спільно із вченими Інституту географії НАН України буде проведено захід на тему «Географічна освіта і наука». У програмі заходу:

«Природокористування в Україні: історія та виклики сучасності» – Лісовський С.А. – заступник директора Інституту географії НАН України з наукової роботи, доктор географічних наук;

«Використання космічних знімків в географічних дослідженнях» – Чехній В.М. – завідувач відділу ландшафтознавства Інституту географії НАН України, кандидат географічних наук;

«Вулкани – унікальний природний феномен» - Спиця Р.О. завідувач відділу геоморфології та палеогеографії Інституту географії НАН України, кандидат географічних наук.

Захід відбудеться 31 жовтня 2018 року об 11.00 за адресою: метро «Золоті ворота», вул. Володимирська, 44. (Другий поверх. Актова зала). Для участі необхідно зареєструватись на сайті Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Телефони для довідок: 096-309-83-45; 066-841-60-88; 095-435-47-44.

24.10.2018

Інформація

Підготовка до нового навчального року в системі КМАНУМ

Активними учасниками міського практичного семінару «Підготовка до нового навчального року в системі КМАНУМ» для методистів НМЦ та керівників колективних членів МАН ,який проходив в Скандинавській гімназії 8 жовтня 2018 року, були методисти НМЦ, представники від колективних членів МАН ліцею «Наукова зміна»,гімназії «Діалог», гімназії №315. Участь у подібних заходах під егідою Київської Малої академії наук учнівської молоді допомагає долучитися до науки, сприяє саморозвитку особистості, стимулює до подальшого професійного самовдосконалення, надихає на досягнення успіху у формуванні інноваційної, креативної, конкурентно- спроможної націїї. Фото >>

10.10.2018

Важливо

Інформація

Рекомендована тематика науково-дослідницьких робіт >>

Навчальні програми 2018 року; Науково-методичні посібники; Зразок науково-дослідницьких робіт >>

Вимоги до науково-дослідницької роботи >>

Положення про перевірку на плагіат >>

Контрольні роботи >>

02.10.2018

Інформація

Всеукраїнський Інтернет-турнір із природничих дисциплін

Метою проведення Турніру є:виявлення, розвиток і підтримка обдарованих дітей, підвищення інтересу школярів до поглибленого вивчення природничих дисциплін; залучення учнів середнього та старшого шкільного віку до науково-дослідницької діяльності в гуртках і секціях наукових відділень Малої академії наук України.
Детальніше >>

28.09.2018

Інформація

«МАН-Юніор Ерудит»

Всеукраїнський інтерактивний конкурс «МАН-Юніор Ерудит»роводиться щороку у вересні – грудні для залучення до науково-дослідницької діяльності учнів 5–11-х класів. Змагання відбувається у чотирьох номінаціях: «Техніка»; «Екологія»; «Астрономія»; «Історія».

Детальніше >>

28.09.2018

Інформація

EX LAB

Ex Lab – це сучасна науково-орієнтована лабораторія для молоді, яка забезпечує навчання через експериментальні дослідження, пізнавальні лекції та живе спілкування з відомими українськими вченими і молодими науковцями. Вона охоплює 4 лабораторії: біологічну, хімічну, математичну, IT та робототехніки.

Детальніше >>

28.09.2018

Інформація

VІ Всеукраїнський семінар-практикум «Інноваційні підходи в організації
навчально-дослідницької діяльності учнів-членів МАН»

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України «Про затвердження Плану всеукраїнських і міжнародних заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2018 рік (за основними напрямами позашкільної освіти) і Плану семінарів-практикумів для педагогічних працівників позашкільних закладів на 2018 рік» та з метою удосконалення професійної компетентності педагогів у організації дослідницько-експериментальній діяльності учнів з 21 до 23 вересня 2018р. Національним центром «Мала академія наук України» буде проведений VІ Всеукраїнський семінар-практикум «Інноваційні підходи в організації навчально-дослідницької діяльності учнів-членів МАН». Детальніше >>

13.09.2018

<< Попередня Наступна >>